اکسپرت رایگان فارکس “صبحانه در کانادا”

Breakfast-in-Canada-EA-for-free-download_

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

Breakfast in Canada EA  یک ربات فارکس کاملاً خودکار است که معمولاً با قیمت 200 دلار فروخته می شود. ربات فارکس در ابتدای بازار آمریکا در فواصل زمانی مشخص کار می کند. Expert هر ساعت سفارش های معلق (پندینگ اوردرز) را در هر دو جهت باز می کند: بای لیمیت و سل لیمیت ، در فاصله 10 پوینت از قیمت فعلی.

ربات فارکس در فواصل زمانی مشخصی در ابتدای جلسه آمریکا ، زمانی که صبح زود یا اوایل ظهر در کانادا است ، کار می کند. در این بازه ها ، ربات معاملات فارکس هر ساعت باز می شود تا سفارشات معلق در هر دو جهت: بای لیمیت و سل لیمیت ، در فاصله 10 پیپت  از قیمت فعلی (برای قیمت های 4 رقمی) یا 100 پیپت از قیمت فعلی (برای قیمت های 5 رقمی ) .

لطفاً ابتدا حداقل یک هفته در یک حساب آزمایشی تست کنید. همچنین ، خود را آشنا کرده و نحوه عملکرد صبحانه در کانادا را درک کنید ، سپس فقط از آن در یک حساب واقعی استفاده کنید.

توضیحات

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

توصیه ها

  • حداقل مانده حساب 10،000 USD یا استاندارد یا حساب معادل سنت (100USD)
  • در GBPCAD ، EURCAD ، USDCAD یا هر جفت دیگری که CAD ارز دوم است بهترین شرایط را دارد.
  • در تایم زمانی H1 بهترین حالت را دارد.
  • برای رسیدن به نتایج پایدار ، Breakfast in Canada EA باید 24/7 کار کند. بنابراین ما توصیه می کنیم این EA فارکس رایگان را روی VPS (سرور مجازی) اجرا کنید.
  • حساب ECN با کارمزد یا اسپرد کم نیز توصیه می شود.

توجه داشته باشید تمامی محصولات این سایت از سایت های بروز خارجی (که همه بصورت غیر رایگان در دسترس عموم است) اینجا بصورت کاملا رایگان  تهیه و ترجمه شده است  و در اختیار کاربران گرامی فارسی زبان سراسر دنیا قرار می گیرد. و هیچکدام از محصولات مورد تایید و یا رد صاحبان این سایت نمی باشد. لذا قبل از حصول اطمینان از کیفیت ربات ها و محصولات حتما آنها را در حسابهای دمو و یا حسابهای با ریسک کم مانند حسابهای سنت و میکرو بارها و بارها تست کنید.
مسئولیت کلیه عواقب استفاده از این محصولات بعهده ی خودتان می باشد.

ضمن اینکه شما برای دریافت رایگان بهترین استراتژی های معاملاتی، بهترین اندیکاتور ها و بهترین ربات های معامله گر و آموزش ها  که یصورت دائم در مقایسه با سطح جهانی بروز رسانی می گردد و همیشه جدیدترین ها در این وبسایت بصورت رایگان، عرضه و معرفی خواهند شد، کافیست در وب سایت ما با یکی از بروکر های طرف حساب ما افتتاح حساب کنید و یا اینکه اگر قبلا در یکی از بروکرهای مد نظر ما ثبت نام کرده اید کافیست کد معرف ما را به پشتیبانی بروکر اعلام کنید تا ما را بعنوان معرف شما شناسایی کنند و بعد از آن با ثبت نام در سایت ما بعنوان کاربر ویژه از تمامی خدمات ما بصورت رایگان ، نامحدود و مادامالعمر استفاده کنید.

ثبت نام بهترین بروکرها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *