اکسپرت رایگان فارکس “ماریو دوو”

Mario-Doo-EA-For-FREE-Download_

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

Mario Doo EA  یک ربات فارکس کاملاً خودکار است که معمولاً با قیمت 95 دلار به فروش می رسد. این EA (MDEA) یک ربات معاملات فارکس است که بصورت اتوماتیک معامله می کند. Mario Doo یک ربات معاملات فارکس است که توسط تیم FxRios  برنامه ریزی و توسعه یافته است.

برنامه ریزی شده است که از داده های بازار مانند تصادفی ، روند ، CCI ، PPO و سایر شاخص های (اندیکاتورها) اساسی استفاده می کند و همه آنها را با هم تجزیه و تحلیل می کند تا معامله را انجام دهد.

لطفاً ابتدا حداقل یک هفته در یک حساب آزمایشی تست کنید. همچنین ، خود را آشنا کرده و نحوه کار Mario Doo EA را بفهمید ، سپس فقط از آن در یک حساب واقعی استفاده کنید.

توضیحات

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

توصیه ها

  • حالت کم خطر ماهیانه 15-50٪ سود
  • حداقل مانده حساب 10،000 دلار یا استاندارد استاندارد یا معادل سنت (100 دلار)
  • حالت پرخطر 30-120٪ سود در ماه
  • حداقل مانده حساب 3000 دلار یا استاندارد استاندارد یا معادل سنت (30 دلار)
  • بهترین کار را در EURUSD ، EURCAD ، AUDUSD ، EURGBP انجام دهید. (کار بر روی هر جفت)
  • در M15 Timeframe بهترین کار را انجام دهید
  • برای رسیدن به نتایج پایدار ، Mario Doo EA باید 24/7 ساعت کار کند. بنابراین ما توصیه می کنیم این EA فارکس رایگان را روی VPS اجرا کنید
  • حساب ECN با اسپرد کم نیز توصیه می شود .

توجه داشته باشید تمامی محصولات این سایت از سایت های بروز خارجی (که همه بصورت غیر رایگان در دسترس عموم است) اینجا بصورت کاملا رایگان  تهیه و ترجمه شده است  و در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد. و هیچکدام از محصولات مورد تایید و یا رد صاحبان این سایت نمی باشد. لذا حتما قبل از حصول اطمینان از کیفیت ربات ها و محصولات حتما آنها را در حسابهای دمو و یا حسابهای با ریسک کم مانند حسابهای سنت و میکرو بارها و بارها تست کنید.
مسئولیت کلیه عواقب استفاده از این محصولات بعهده ی خودتان می باشد.

ضمن اینکه شما برای دریافت رایگان بهترین استراتژی های معاملاتی، بهترین اندیکاتور ها و بهترین ربات های معامله گر و آموزش ها  که یصورت دائم در مقایسه با سطح جهانی بروز رسانی می گردد و همیشه جدیدترین ها در این وبسایت بصورت رایگان، عرضه و معرفی خواهند شد، کافیست در وب سایت ما با یکی از بروکر های طرف حساب ما افتتاح حساب کنید و یا اینکه اگر قبلا در یکی از بروکرهای مد نظر ما ثبت نام کرده اید کافیست کد معرف ما را به پشتیبانی بروکر اعلام کنید تا ما را بعنوان معرف شما شناسایی کنند و بعد از آن با ثبت نام در سایت ما بعنوان کاربر ویژه از تمامی خدمات ما بصورت رایگان ، نامحدود و مادامالعمر استفاده کنید.

ثبت نام بهترین بروکرها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *