ربات رایگان فارکس ” سود ” ورژن 4.1

012_ ربات رایگان فارکس Benefit 4.1 EA –  (1)

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

Benefit EA یک ربات  کاملاً خودکار است که معمولاً با قیمت 700 دلار در بازارهای جهانی فروخته می شود که ما این ربات و تمامی محصولات دیگر سایت را بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران سایت قرار می دهیم. این کار ربات  مبتنی بر الگوریتم شبکه انعطاف پذیر غیر شاخص با ورودی های ویژه است که یک مزیت آماری را نشان می دهد که از طریق مدل سازی ریاضی الگوهای بازار نشان داده شده است.

تنظیمات متعددی برای حرفه ای ها و سیستم انعطاف پذیر تنظیمات برای سبک های مختلف تجارت وجود دارد. Benefit EA 4.1 از توقف ضرر استفاده نمی کند. تمام معاملات با سود یا توقف عقب بسته می شوند. امکان برنامه ریزی برای مراحل زیاد وجود دارد.

دکمه هایی برای معاملات نیمه اتوماتیک وجود دارد. با استفاده از دکمه ها ، می توان از عملکرد یک یا هر دو جهت معاملات جلوگیری کرد. اعلان های متنی در مورد وضعیت مسدود کردن معاملات موجود است.

توضیحات

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

توصیه ها

  • حداقل مانده 250 دلار حساب یا حساب استاندارد معادل آن
  • بهترین کار را در GBPUSD همچنین در GBPUSD ، USDJPY ، EURUSD ، EURJPY ، USDCAD ، USDCHF ، AUDUSD
  • بهترین کار را در M15 Timeframe همچنین در M1 ، M5 ، H1 نیز مناسب است.
  • پیشنهاد می شود این ربات فارکس Benefit 4.1 EA –     24/5 را روی VPS اجرا کنید .
  • حساب ECN با اسپرد کم نیز توصیه می شود . (در بخش بهترین بروکرها می توانید بروکر مناسب خود را پیدا کنید)

توجه داشته باشید تمامی محصولات این سایت از سایت های بروز خارجی (که همه بصورت غیر رایگان در دسترس عموم است) اینجا بصورت کاملا رایگان  تهیه و ترجمه شده است  و در اختیار کاربران گرامی فارسی زبان سراسر دنیا قرار می گیرد. و هیچکدام از محصولات مورد تایید و یا رد صاحبان این سایت نمی باشد. لذا قبل از حصول اطمینان از کیفیت ربات ها و محصولات حتما آنها را در حسابهای دمو و یا حسابهای با ریسک کم مانند حسابهای سنت و میکرو بارها و بارها تست کنید.
مسئولیت کلیه عواقب استفاده از این محصولات بعهده ی خودتان می باشد.

ضمن اینکه شما برای دریافت رایگان بهترین استراتژی های معاملاتی، بهترین اندیکاتور ها و بهترین ربات های معامله گر و آموزش ها  که یصورت دائم در مقایسه با سطح جهانی بروز رسانی می گردد و همیشه جدیدترین ها در این وبسایت بصورت رایگان، عرضه و معرفی خواهند شد، کافیست در وب سایت ما با یکی از بروکر های طرف حساب ما افتتاح حساب کنید و یا اینکه اگر قبلا در یکی از بروکرهای مد نظر ما ثبت نام کرده اید کافیست کد معرف ما را به پشتیبانی بروکر اعلام کنید تا ما را بعنوان معرف شما شناسایی کنند و بعد از آن با ثبت نام در سایت ما بعنوان کاربر ویژه از تمامی خدمات ما بصورت رایگان ، نامحدود و مادامالعمر استفاده کنید.

ثبت نام بهترین بروکرها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *