ربات ریگان فارکس اسکالپر گوزن شمالی

016_Scalper Pro (1)

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

Reindeer Scalper Pro  یک ربات تجاری برای معاملات EURUSD ، GBPUSD  و XAUUSD  (طلا) است که بر اساس ترکیبی از سیستم Trend Follow و Counter Trend کار می کند. همه معاملات تحت پوشش StopLoss و TakeProfit Ratio قرار دارند. بازار را بدون استفاده از شاخص ها و الگوهای منسوخ ، یک الگوریتم ساده ، تجزیه و تحلیل می کند ، ورودی ها و جهت سفارش را تعیین می کند.

EA  به مدت 17 سال تحت آزمایش استرس قرار گرفته است و هر سال با نسبت تیک پروفیت/استاپ لاس بسیار مطلوب می باشد. این حداکثر دقت بک تست نرخ پرداخت (Pay Out Rate) بالا  و مقاومت خوبی را حتی در یک رویداد غیر منتظره بازار نشان می دهد.

توضیحات

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

توصیه ها

  • حداقل موجودی حساب 100 دلار
  • بهترین کار را در EURUSD ، GBPUSD ، XAUDUSDروی هر جفت کار کنید
  • در H1 Time Frames بهتر کار می کند.
  • پیشنهاد می شود  این ربات فارکس Reindeer Scalper Pro EA
  • 24/5  را روی VPS اجرا کنید
  • حساب ECN با اسپرد کم نیز توصیه می شود . (در بخش بهترین بروکرها می توانید بروکر مناسب خود را پیدا کنید)

C: \Program Files (x86)\[ Your MT4 Client Terminal]

(در فولدر مربوط به ترمینال متاتدریر شما (هر بروکری که کار می کنید و می خواهد ربات را روی آن فعال کنید))

016_Scalper Pro
بهترین ربات فارکس

توجه کنید که ربات بدون انتقال این فایل کار نمی کند.

توجه داشته باشید تمامی محصولات این سایت از سایت های بروز خارجی (که همه بصورت غیر رایگان در دسترس عموم است) اینجا بصورت کاملا رایگان  تهیه و ترجمه شده است  و در اختیار کاربران گرامی فارسی زبان سراسر دنیا قرار می گیرد. و هیچکدام از محصولات مورد تایید و یا رد صاحبان این سایت نمی باشد. لذا قبل از حصول اطمینان از کیفیت ربات ها و محصولات حتما آنها را در حسابهای دمو و یا حسابهای با ریسک کم مانند حسابهای سنت و میکرو بارها و بارها تست کنید.
مسئولیت کلیه عواقب استفاده از این محصولات بعهده ی خودتان می باشد.

ضمن اینکه شما برای دریافت رایگان بهترین استراتژی های معاملاتی، بهترین اندیکاتور ها و بهترین ربات های رایگان فارکس معامله گر و آموزش ها  که یصورت دائم در مقایسه با سطح جهانی بروز رسانی می گردد و همیشه جدیدترین ها در این وبسایت بصورت رایگان، عرضه و معرفی خواهند شد، کافیست در وب سایت ما با یکی از بروکر های طرف حساب ما افتتاح حساب کنید و یا اینکه اگر قبلا در یکی از بروکرهای مد نظر ما ثبت نام کرده اید کافیست کد معرف ما را به پشتیبانی بروکر اعلام کنید تا ما را بعنوان معرف شما شناسایی کنند و بعد از آن با ثبت نام در سایت ما بعنوان کاربر ویژه از تمامی خدمات ما بصورت رایگان ، نامحدود و مادامالعمر استفاده کنید.

ثبت نام بهترین بروکرها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *