ربات فارکس شیزوکا

008_ ربات رایگان فارکس Shizuka EA (1)

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

Shizuka EA  یک ربات کاملاً خودکار است که معمولاً با قیمت 299 دلار در بازارهای جهانی فروخته می شود که ما این ربات و تمامی محصولات دیگر سایت را بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران سایت قرار می دهیم. این EA برای نوسانات بازار معاملات  فرموله شده است. این کار فارکس رایگان   EA  بر اساس 3MA Crossover  انجام می شود. پس از وقوع یک کراس اوور ، EA  با استفاده از پرایس اکشن، شناسایی الگوها ، محاسبه مقاومت ها و حمایت ها سیگنال را تأیید می کند. با استفاده از ربات Shizuka می توانید از بین 5 مووینگ اوریج MA موجود MA ، EMA ، SMMA ، WMA  یا  HMA  یکی را انتخاب کنید.

پیکربندی پیش فرض MA در اکثر جفت ها کار می کند اما در صورت تمایل می توانید ربات را دوباره تست کنید و با ویژگی های مدیریت پول و سرمایه،  بازی کنید.

توضیحات

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

توصیه ها

  • حداقل موجودی 500 دلار حساب یا حساب معادل سنت
  • بهترین کار را در EURUSD ، GBPUSD ، USDCAD ، XAUUSD ، انتخاب بهتر کار با EURAUD می باشد.

5  دقیقه یا 15 دقیقه برای Scalpers و معاملات 1H برای  Swingersتوصیه می شود.

این ربات فارکس رایگان  24/5 باید فعال باشد لذا توصیه می شود با VPS اجرا کنید .

(در بخش بهترین بروکرها می توانید بروکر مناسب خود را پیدا کنید)

توجه داشته باشید تمامی محصولات این سایت از سایت های بروز خارجی (که همه بصورت غیر رایگان در دسترس عموم است) اینجا بصورت کاملا رایگان  تهیه و ترجمه شده است  و در اختیار کاربران گرامی فارسی زبان سراسر دنیا قرار می گیرد. و هیچکدام از محصولات مورد تایید و یا رد صاحبان این سایت نمی باشد. لذا قبل از حصول اطمینان از کیفیت ربات ها و محصولات حتما آنها را در حسابهای دمو و یا حسابهای با ریسک کم مانند حسابهای سنت و میکرو بارها و بارها تست کنید.
مسئولیت کلیه عواقب استفاده از این محصولات بعهده ی خودتان می باشد.

ضمن اینکه شما برای دریافت رایگان بهترین استراتژی های معاملاتی، بهترین اندیکاتور ها و بهترین ربات های معامله گر و آموزش ها  که یصورت دائم در مقایسه با سطح جهانی بروز رسانی می گردد و همیشه جدیدترین ها در این وبسایت بصورت رایگان، عرضه و معرفی خواهند شد، کافیست در وب سایت ما با یکی از بروکر های طرف حساب ما افتتاح حساب کنید و یا اینکه اگر قبلا در یکی از بروکرهای مد نظر ما ثبت نام کرده اید کافیست کد معرف ما را به پشتیبانی بروکر اعلام کنید تا ما را بعنوان معرف شما شناسایی کنند و بعد از آن با ثبت نام در سایت ما بعنوان کاربر ویژه از تمامی خدمات ما بصورت رایگان ، نامحدود و مادامالعمر استفاده کنید.

ثبت نام بهترین بروکرها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *