ربات فارکس “مدار خشم نهایی”

Orbit-Rage-Final-EA-For-FREE-Download_

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

Orbit Rage Final EA  یک ربات فارکس کاملاً خودکار است که معمولاً با قیمت 499 دلار در بازارهای جهانی به فروش می رسد. این ربات بر اساس استراتژی واگرایی کندل های  صعودی/ نزولی (گاو / خرس) کار می کند. به طور خاص می تواند شما را به آنچه در زندگی می خواهید تبدیل کند.

Orbit Rage Final  یک استراتژی معاملاتی بدون ریسک است که به معامله گران فارکس اجازه می دهد تا بدون مواجهه با ارز باز سود کسب کنند. این استراتژی شامل فعالیت بر اساس فرصت هایی است که با ناکارآمدی قیمت (در اینجا منظور شکست و عدم رشد قیمت است)گذاری در فرصت کوتاهی که وجود دارد ارائه شده است. این نوع معاملات شامل خرید و فروش جفت ارز یا طلا برای بهره برداری از هرگونه ناکارآمدی قیمت (شکست و عدم رشد قیمت) است.

لطفاً ابتدا حداقل یک هفته در یک حساب آزمایشی تست کنید. همچنین ، خود را آشنا کرده و نحوه کار Orbit Rage Final EA را بفهمید ، سپس فقط از آن در یک حساب واقعی استفاده کنید.

توضیحات

🎁برای دریافت رایگان این محصول و سایر محصولات نام بروکر خود را به شماره ی 09365491737 واتس اپ کنید.🎁

توصیه ها

  • حداقل موجودی: 10،000 USD یا 10k سنت برای طلا و 1000 $ استاندارد یا حساب معادل سنت برای هر جفت ارز (Lotsize 0.01)
  • تایم فریم زمانی: دقیقه 15 روی ارزها و دقیقه 5 در GOLD / XAUUSDروی M1 هم خوب کار می کند.
  • برای رسیدن به نتایج پایدار ، Orbit Rage Final EA باید 24/7 ساعت کار کند. بنابراین ما توصیه می کنیم این EA فارکس رایگان را روی VPS اجرا کنید .

• حساب ECN با کارمزد یا اسپرد کم نیز توصیه می شود. (می توانید به بخش بهترین بروکرها در سایت مراجعه کنید.)

توجه داشته باشید تمامی محصولات این سایت از سایت های بروز خارجی (که همه بصورت غیر رایگان در دسترس عموم است) اینجا بصورت کاملا رایگان  تهیه و ترجمه شده است  و در اختیار کاربران گرامی فارسی زبان سراسر دنیا قرار می گیرد. و هیچکدام از محصولات مورد تایید و یا رد صاحبان این سایت نمی باشد. لذا قبل از حصول اطمینان از کیفیت ربات ها و محصولات حتما آنها را در حسابهای دمو و یا حسابهای با ریسک کم مانند حسابهای سنت و میکرو بارها و بارها تست کنید.
مسئولیت کلیه عواقب استفاده از این محصولات بعهده ی خودتان می باشد.

ضمن اینکه شما برای دریافت رایگان بهترین استراتژی های معاملاتی، بهترین اندیکاتور ها و بهترین ربات های معامله گر و آموزش ها  که یصورت دائم در مقایسه با سطح جهانی بروز رسانی می گردد و همیشه جدیدترین ها در این وبسایت بصورت رایگان، عرضه و معرفی خواهند شد، کافیست در وب سایت ما با یکی از بروکر های طرف حساب ما افتتاح حساب کنید و یا اینکه اگر قبلا در یکی از بروکرهای مد نظر ما ثبت نام کرده اید کافیست کد معرف ما را به پشتیبانی بروکر اعلام کنید تا ما را بعنوان معرف شما شناسایی کنند و بعد از آن با ثبت نام در سایت ما بعنوان کاربر ویژه از تمامی خدمات ما بصورت رایگان ، نامحدود و مادامالعمر استفاده کنید.

ثبت نام بهترین بروکرها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *