معرفی صرافی ارز دیجیتال _ صرافی بایننس (Binance)

binance-banner

صرافی بایننس (Binance)

صرافی بایننس از معتبرترین صرافی های حال حاضر دنیا در حوزه ی ارزهای دیجیتال می باشد که خوشبختانه با شرایط خاصی به ایرانی ها هم خدمات می دهد.

درنظر داشته باشید این صرافی برای مبالغ و معاملات روزانه بیش از 2 بیت کوین نیاز به تایید هویت و تایید محل سکونت دارد لذا برای معاملات و مبالغ کمتر از 2 بیت کوین در روز نیازی به تایید هویت نیست ولی در کل این صرافی به ایرانی های مقیم ایران خدمات ارائه نمی کند لذا درصورتی که با آی پی ایرانی به اکانت خودتون متصل بشوید فورا حساب شما بلوکه خواهد شد. لذا حتما و حتما توجه داشته باشید که با فیلترشکن با آی پی ثابت اروپایی وارد شوید. نکته مهم دیگر اینکه چون برای شهروندان آمریکایی و آلمانی در ابتدای کار نیز می بایست احراز هویت صورت پذیر حتما با فیلترشکنی وارد شوید که آی پی کشور آمریکا و یا آلمان نباشد. کشورهایی مثله فرانسه و هلند مناسب می باشند. یک خبر خوب : اگر با لینک ما ثبت نام کنید 30 درصد کارمزد معاملات را تخفیف دریافت می کنیدو می توانید از محل کارمزد معاملاتتون سود دریافت کنید.

کد معرف: YF2X1PY2

در صورتی که قبلا در این صرافی ثبت نام کرده اید، جهت دریافت خدمات ما بصورت کاملا رایگان می توانید کد معرف ما را به پشتیبانی بروکر اعلام فرمایید و درخواست بدهید که این کد بعنوان معرف شما می باشد.

عبور از تحریم

در صورتی که می خواهید از صرافی بایننس استفاده کنید. نیاز به یک آی پی ثابت اروپایی بغیر از کشور آلمان و آمریکا دارید.
با توجه به اینکه برخی از نرم افزارهای رایگان، آی پی ثابت ندارد. توصیه می شود جهت جلوگیری از مشکل احتمالی از لینک زیر استفاده کنید:

عبور از تحریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *