نحوه دریافت رایگان ربات معامله گر اتوماتیک فارکس

۱- اگر در یکی از بروکر های طرف حساب ما که در بخش بهترین بروکرها قابل مشاهده هستند، حساب معاملاتی از قبل داشته باشید، کافیست کد مُعَرِف (IB) ما را در کابین کاربری خود دربخش معرف شناسایی کنید یا با بخش پشتیبانی بروکرتان تماس حاصل نموده و درخواست خود مبنی بر اعلام کد مُعَرِف (IB) ما را ارسال کنید.
و یا اینکه کد کابین خود را به پشتیبانی سایت ما اعلام نمایید تا پیگیری های لازم انجام شود.

۲- اگر شما تا بحال هیچ حسابی در هیچ کارگزاری و یا بروکر باز نکرده باشید، آنگاه در فهرست بهترین بروکرها وارد شوید و یکی از بروکر ها را به دلخواه انتخاب نمایید (پیشنهاد ما اولین بروکر یعنی بروکر USGFX می باشد) و دکمه افتتاح حساب را کلیک کنید و تمامی مراحل ثبت نام را کامل نمایید و در صورت نیاز، مدارک خود را جهت تایید هویت نیز آپلود کنید. وقتی ثبت نام شما تکمیل شود آنگاه شما بعنوان زیر گروه ما ثبت می شوید و ما نرم افزار ربات را برای حساب شما تنظیم و از طریق ایمیل برای تان ارسال می کنیم.
تمام آموزش های لازم و نیز پشتیبانی های لازم ارائه می گردد.

پس از اینکه شما عضو کابین ما شدید ، آنگاه ربات را به همراه آموزش های لازم بصورت کاملا رایگان، از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

سوال مهمی که همیشه از من پرسیده می شود اینکه سود ما کجاست؟
جواب این سوال در ابتدا اینست : هیچ گربه ای در راه رضای خدا موش نمی گیره .
پس ما چرا خدمات خود را برای معامله گران بازارهای مالی بصورت کاملا رایگان ارائه می کنیم؟
وقتی شما در بازارهای مالی معامله می کنید، اختلاف بین قیمت خرید و قیمت فروش جفت ارز، یا همان “اسپرد” ، کارمزدی هست که بروکر (کارگزار) از معامله گران می گیرد.
بروکر ها نیز برای تشویق و جذب بیشتر معامله گران ، بخشی از این کارمزد را به کسانی بعنوان پاداش می دهند که بتوانند ، معامله گرانی را به بروکر معرفی و ثبت نام کنند.
این افراد از قبیل وبمسترها، تبلیغاتی ها ، تحلیل گران ، مدیران گروه ها و شبکه های اجتماعی تخصصی و نیز در کل ارائه دهندگان خدمات به معامله گران از قبیل سایت ما ، هستند و این دسته از افراد توانایی همکاری با بروکر ها را نیز دارا هستند. و می توانند از قبل تعداد معاملات انجام شده پاداش دریافت نمایید.
حالا متوجه شدید سود ما از کجا می آید؟

نکته قابل توجه :

حال به این نکته توجه فرمایید که قیمت امثال این ربات بیش از چندصد دلار تا چند هزار دلار می باشد و گاها هزینه حق اشتراک ماهیانه و سالیانه آن به مبالغ بالایی می رسند. و از آنجا که خیلی از معامله گران حاضر به پرداخت همچین مبالغی نیستند و از جهتی چون ممکن است تضمینی برای ارائه سالم کار، وجود نداشته باشد ، لذا ما برآن شدیم که درآمد خود را از طریق بروکر ها تامین نماییم و ربات ها را بصورت رایگان در اختیار معامله گران قرار دهیم .
این رفتار دو نتیجه مثبت و برد-برد دارد:
یکی اینکه معامله گران دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیاد در قبال دریافت ربات ندارند و می توانند هزینه خرید ربات را در حساب معاملاتی خود سرمایه گذاری کنند .
و دوم ، از آنجا که تنها درآمد ما از قَبَل تعداد معاملات معامله گران انجام می شود، لذا در صورتی که معامله گران به دلیل عدم کارکرد مناسب ربات سرمایه خود را از دست بدهند، بدون شک ما نیز از کسب درآمد بی بهره خواهیم ماند. لذا کسب درآمد دائم و بیشتر ما در قبال حفظ سرمایه شما می باشد .
و ما بنوعی با اینکار خدمات خود را بیمه کرده ایم. و تمام تلاش ما ، در ابتدا حفظ و سپس رشد سرمایه ی شماست.