پراپ تریدینگ

همه چیز درباره سرمایه‌گذاری و معامله به شیوه پراپ تریدینگ

معرفی سیستم پراپ تریدینگ و توضیح مفهوم مالکیتی در تجارت مالی.

می‌شود، یک مدل تجارت مالی است که در آن تریدرها به صورت مستقل و با استفاده از سرمایه شرکت‌ها یا سازمان‌های مالی معامله می‌کنند. در این سیستم، تریدرها به نام خود در بازارهای مالی فعالیت می‌کنند و سود حاصل از معاملات را به عنوان درآمد شخصی خود بهره‌برداری می‌کنند. به عبارت دیگر، آنها به جای اینکه برای شرکتی کار کنند، به عنوان تجار مستقل عمل می‌کنند.

مفهوم مالکیتی در تجارت مالی به معنای استفاده از سرمایه شرکتی برای معامله‌گری است. شرکت‌ها و سازمان‌های مالی، سرمایه‌گذاری در تریدرها را تحت شرایط و قوانین خاصی امکان‌پذیر می‌کنند. تریدرها در این حالت، با استفاده از سرمایه شرکت، معاملات خود را انجام می‌دهند و سود حاصله را برای خود به دست می‌آورند.

جهت آشنایی بیشتر با سیستم پراپر تریدینگ و همپنین ربات پراپ هانتر، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

پراپ تریدینگ

ورود به دنیای پراپ تریدنگ

مزایای استفاده از سیستم پراپ تریدینگ: 1- دسترسی به سرمایه: تریدرها بهره‌برداری از سرمایه بزرگ شرکتی را دارند که می‌تواند به آنها اجازه دهد در بازارهای پرفروش و بازده بالا معامله کنند. 2- استقلال مالی: تریدرها در سیستم پراپ تریدینگ به صورت مستقل عمل می‌کنند و به جای کار کردن برای شرکت، سود حاصل از معاملات را به عنوان درآمد شخصی خود بهره‌برداری می‌کنند. 3- انگیزه مالی قوی: تریدرها با درخواست سود حاصل از معاملات خود در این سیستم، تحت فشار مالی قرار می‌گیرند و این می‌تواند بهبود عملکرد و تمرکز آنها را تحت تأثیر قرار دهد.

انتخاب شرکت پراپ تریدینگ

قدم اول انتخاب شرکت معتبر پراپری هستش که با انتخاب درست، می تونید از هدررفت سرمایه تون جلوگیری کنید. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین شرکت پراپ رو انتخاب کنید.

پاس کردن چالش پراپ تریدینگ

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیاز به استفاده از کیف پول با کارایی بالا و دسترسی آسان است.

آموزش پراپ تریدینگ

- روانشناسی معامله گری - مدیریت ریسک - مدریت سرمایه -استراتژی معاملاتی (تحلیل)

ربات معامله گر پراپ هانتر

برای دریافت آخرین نسخه از ربات معاملگر پراپ هانتر به بخش ربات های معامله گر رجوع کنید و یا به پیج ما در اینستاگرام دایرکت دهید.

معرفی شرکت های برتر پراپ تریدینگ برای ایرانیان سراسر جهان

صرافی‌های برتر ایرانی و خارجی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال براساس سرعت، کارایی و ایمنی

5/5

یک شرکت پراپ خودش بروکر هم می باشد و اکانت های این شرکت به بازار های جهانی متصل است. در حال حاضر یکی از بهترین شرکت های پراپی می باشد که به ایرانیان نیز خدمات می دهد.

5/5

یک شرکت تامین سرمایه پراپ هست که آپشن ها و پیشنهادات جذابی براب مخاطبین خود دارد. حتی امکان استخدام در کشور امارات را نیز برای تریدرهای حرفه ای امکان پذیر می کند.

سوالات متداول درباره پراپ تریدینگ

پرسش و پاسخ‌های متداول درخصوص موفقیت در چالش پراپ تریدینگ

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ یعنی معامله گری مالکیتی. این بدان معناست که اگه شما یک معامله گر حرفه ای باشید ولی سرمایه کافی برای ترید نداشته باشید مجبور می شوید در استخدام شرکت های سرمایه گذار قرار بگیرید. ولی شرکت های پراپ تریدینگ این سرمایه را در اختیار معامله گران حرفه ای قرار می دهد تا با توانایی خود بتواندد کسب سود درخور را انجام دهند. 

چطور در چالش پراپ شرکت کنم؟

ابتدا لازم است که یک شرکت پراپی را پیدا کنید که شرایط مناسبی را دارا باشد. پس از ثبت نام و آگاهی کامل نسبت به مقررات و قوانین آن شرکت افقدام به افتتاح حساب می کنید، و معاملات خود را شروع می کنید. برای موفقیت در پاس کردن چالش پراپ می توانید از ربات پراپ هانتر ما استفاده نمایید. به ایستاگرام ما پیام دهید.

آیا برای شرکت در پراپ تریدینگ، نیازی به VPS و یا سرور مجازی نیاز هست؟

اگر برای پراپ تریدنگ می خواهید معاملات دستی انجام دهید، نیازی به سرور مجازی نیست، ولی اگر مثله ما از ربات های مخصوص پراپ تریدینگ استفاده می کنید، حتما باید از سرور مجازی استفاده کنید، چون نیاز هست که یک کامپیوتر متصل به اینترنت پایدار 24 ساعته روشن باشد و ربات روی آن ران باشد.

مزایای پراپ تریدینگ چیست؟

1-دسترسی به سرمایه: تریدرها بهره‌برداری از سرمایه بزرگ شرکتی را دارند که می‌تواند به آنها اجازه دهد. 2-استقلال مالی: تریدرها در سیستم پراپ تریدینگ به صورت مستقل عمل می‌کنند و به جای کار کردن برای شرکت، سود حاصل از معاملات را به عنوان درآمد شخصی خود بهره‌برداری می‌کنند.3-انگیزه مالی قوی: تریدرها با درخواست سود حاصل از معاملات خود در این سیستم، تحت فشار مالی قرار می‌گیرند و این می‌تواند بهبود عملکرد و تمرکز آنها را تحت تأثیر قرار دهد.

مشخصات یک شرکت خوب برای پراپ پیست؟

– هزینه ی شرکت در چالش پاینی داشته باشد.
– اکانت های شرکت به بازارهای جهانی متصل باشد.
– در قوانین و مقررات چالش شفافیت کامل داشته باشد.
– در پرداخت سودها خوش قول و به موقع باشند.
– اسپردها، سوآپ ها و کامیشن ها منطقی باشد و بدون دلیل واید نشود.
– …

 

چرا شرکت های پراپ سرمایه خود را در اختیار دیگران قرار می دهند؟

درواقع سیستم پراپ تریدینگ برای شرکت های پراپ بسیار جداب و سودآور می باشد. اول اینکه اقدام به جدب تریدرها و معامله گران با تجربه می کنند و از دانش فنی و تجربه کاری ایشان استفاده می کنند.
دوم اینکه شرایط بسیار سختگیرانه ای برایی جذب تریدرها قرار می دهندو پاس کردن چالشها توسط معامله گران حرفه ای صورت می پذیرد و تنها بین 2 الی 4 درصد از کسانی که در چالشها شرکت می کنند موفق به پاس کردن چالشها می شوند. و از محل همین ثبت نام های تریدرها برای ورود به چالش که هیچ هزینه ای هم برای شرکت های پراپی ندارد، کسب درآمد چشم گیری می کنند.
سوم اینکه همیشه حد ضرر 5 درصدی برای تمامی اکانتهای پراپی وجود دارد لذا سرمایه ایشان هیپ وقت بیشتر 5% ریسک را نمی پذیرد.

آیا پراپ تریدینگ کلاهبرداری نیست؟

ماهیت شرکت های پراپ تریدینگ هیچگاه غیر قانونی نیست، زیرا ماهیت آنها معامله گری مالکیتی محسوب می شود که در سراسر دنیا پدیرفته است. ولی این موضوع دلیلی بر اینکه شرکتهای زیادی که خود را در قالب پراپ معرفی می کنند، قانونی بودن این شرکتها نمی باشد. در واقع انتخاب دقیق و آگاهانه شرکت پراپ، مهمترین مسئله در موفقیت شما می باشد. چون اگر از خدمات شرکتهای جعلی و فاقد سرمایه واقعی ، استفاده نمایید، قطعا آنها شرایط کار و مسیر چالش ها را طوری پیش می برند که شما نتوانید در چالش ها موفق شوید. پس در انتخاب شرکت پراپ دقت نمایید.

آیا رباتی هست که چالش های پراپ را پاس کند؟

خوشبختانه باید بگویم که بله. ربات هایی هستند که می توانند با رعایت مدیریت ریسک و سرمایه، چالش های پراپی را پاس کنند و خبر خوب اینکه مجموعه ما نیز با تلاش فراوان با تمرکز بر چالش های پراپی اقدام به طراحی و برنامه نویسی ربات معامله گر تمام اتوماتیکی نموده که بصورت عالی چالش های پراپی را پاس می کند . درصد موفقیت عبور از چالش های پراپی بالغ بر 90% می باشد. برای اطلاع بیشتر و دریافت ربات پراپ هانتر، به آیدی ما در ایستاگرام پیام بدید. @bennyforexhunter