کسب درآمد رایگان از ارزهای دیجیتال

درآمد دلاری — 100درصد واقعی

حتما ویدئوی آموزشی زیر را تا آخر ببینید


تماشای ویدیو از آپارات:

ماشای ویدیو از یوتیوب:

در ادامه ویدیو ها و توضیحات بیشتری ارائه خواهد شد.


 Lunr (لونار)  یک توکن ابزاری است که به کاربران  LunarCrush (لونار کراش ) برای کاری که در LunarCrush انجام می‌دهند پاداش می‌دهد.

LunarCrush  بینش های (دیدگاه های) اجتماعی را برای ارزهای دیجیتال ارائه می دهد و دسترسی به این داده ها کاملا رایگان است. به‌جای اینکه کاربران برای اشتراک پولی پرداخت کنند،  و یا آنها را در معرض تبلیغات وحشتناک (زیاد و اذیت کننده) قرار دهیم یا داده‌ها را بفروشیم، تعدادی از فعالیت‌ها (فعالیت های درآمدزا) را در این پلتفرم طراحی کرده‌ایم که مشوق می‌شوند.

این فعالیت ها شامل:

جوایز یکباره (فقط یک بارانجام می شوند.)

  • ثبت نام (25 امتیاز)
  • اتصال حساب توییتر خود (25 امتیاز)
  • تنظیم هشدارها (25 امتیاز)
  • افزودن سکه به نمونه کارها (25 امتیاز)

هر روز (کارهایی که بصورت روزانه به شما پاداش و توکن می دهد)

  • ورود روزانه : با ورود روزانه به صفحه خودتان در سایت روزانه 5 امتیاز دریافت کنید.
  • دعوت از افراد برای پیوستن: همان لینک مخصوص خودتان را به اشتراک بگذارید و درصورتی که بازدیدکنندگان از لینک شما، با لینک شما ثبت نام کنند به ازای هر نفر جذب شده 5 امتیاز و حداکثر 30 نفر در روز و جمعا حداکثر امتیاز روزانه برای این بخش 150 امتاز (5*5=25)
  • به اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی: مطالب سایت را در فضای مجازی خود به اشتراک بگذارید و روزانه 25 بار اینکار را انجام دهید (25*2=50) (حداکثر تا 50 امتیاز کسب کنید)
  • اشتراک گذاری لینک : اشتراک گذاری لینک مخصوص خودتان در اینترنت و فضای مجازی و آشنایان حقیقی شما، حداکثر روزانه 149 امتیاز
  • مدت زمان حضور در سایت : به مدت زمانی که شما در سایت هستید به ازای هر 10 دقیقه 10 امتیاز می دهد و حداکثر تا 120 امتیاز یعنی دو ساعت در هر روز.

کاربران برای هر قسمت در برنامه امتیاز کسب می کنند. این نقاط را می توان با رسیدن به آستانه های خاص (35 توکن) به توکن های Lunr تبدیل کرد.

سازگار با ویندوز ،  iOS  و  Android

هر روز، تعداد امتیازات محاسبه می شود. میزان فعالیت شما در مورد Lunr هر روز بر اساس سهم شما از کار در جامعه در آن روز خواهد بود.

نکته مهم :

سه بخش مهم ضریب اهرمی در  سایت وجود دارد که با پیشرفت روزانه شما این ضرائب افزایش یافته و در امتیازات کسب شده ی روزانه ی شما ضرب و باعث افزایش توکن بدست آمده در پایان روز می گردد.

شما باید تلاش کنید که هرچه زودتر به بالاترین سقف ضریب های اهرمی برسید.

سقف امتیازات یا پوینت هایی که در هر روز می توان کسب کرد 320 پوینت می باشد و سقف ضریب های اهرمی که می توان دست پیدا کرد 3 ضربدر 3 ضربدر 1.5 یعنی 13.5 می باشد. 1.5*3*3=13.5
که با احتساب موارد بالا ، سقف جمع امتیازات کسب شده در روز برابر 350*13.5 = 4725 پوینت می باشد .

نرخ تبدیل امتیاز روزانه (پوینت ها) به توکن لونار عموما برابر 0.002 می باشد . (این نرخ بسته به تعداد کل امتیازات به دست آمده در کل دنیا در آن روز ، قابل تغییر می باشد. )

پس با احتساب موارد بالا سقف جمع تکون بدست آمده روزانه برابر است با : 0.002* 4725 = 9.45 توکن لونار/ در روز

در حال حاضر که این مطلب را می نویسم قیمت هر توکن لونار در بازارهای جهانی بین 5 الی 12 دلار (میانگین قیمت تا کنون 7.5 دلار) در نوسان است .

و با این حساب سقف جمع دلار بدست آمده روزانه برابرست با :   9.45 *7.5$= 70.875 $ دلار در روز به دست می آید.

اگر در ماه 30 روز فعالیت داشته باشید : 70.875 *30= 2,126.25 دلار در ماه

در حال حاضر و در زمان نگار این متن قیمت دلار آزاد در بازار یران برابر 27500 تومان می باشد :

سقف درآمد ماهیانه از فعالیت در این سایت برابر :

2,126.25 $*27500 تومان = 58,471,875 تومان می باشد.

دوتا نکته مهم دیگه :

1 : مدت زمان فعالیت و توزیع توکن این سایت 6 سال می باشد. البته طبق نوشته های وایت پیپر این توکن، هر دوسال تعداد توکن های توزیع شده روزانه و هفتگی نصف می گردد.

2 : طی مدت زمان فعالیت هم قیمت دلار در ایران افزایش می یابد و هم قیمت توکن لونار در بازارهای جهانی. و بطور مثال در سال دیگه این موقع، سطح درآمد ماهیانه شما به شدت بالاتر از این اعداد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *